05.04.2021, 13:30

Експерти очікують зміцнення гривні у квітні

У квітні очікується помірне зростання курсу гривні до долара і більш помітне зміцнення по відношенню до євро за рахунок того, що європейська валюта продовжує дешевшати на світовому ринку.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в щотижневому прогнозі компанії "Альпарі".

"У квітні ми очікуємо помірне зниження долара до гривні і більш помітне зниження євро за рахунок того, що європейська валюта може продовжити дешевшати на світовому ринку. До кінця місяця долар може торгуватися в діапазоні 27,6-28,1 грн, євро - в діапазоні 31,0-31,7 грн ", - йдеться в дослідженні.

За минулий тиждень курс гривні до долара в різних сегментах валютного ринку змінився незначно і різноспрямовано. Так, з минулого понеділка офіційний курс гривні, що встановлюється НБУ, зміцнився з 27,97 до 27,96 грн за 1 дол. Попит / пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «УкрДилінг», за цей же час практично не змінилися і залишилися в межах 27,95 / 27,97.

"Цього тижня ми не очікуємо помітного зміни курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 28,0 грн, а готівковий долар в банках буде торгуватися близько 27,9 / 28,1 грн", - зазначають в «Альпарі ».

Що стосується динаміки гривні за весь минулий місяць, то в березні вона зміцнилася і до долара, і до євро. Судячи з офіційних курсів, встановлених НБУ, гривня за місяць зміцнилася з 27,93 до 27,89 грн за 1 дол. І з 34,15 до 32,72 грн за 1 євро.

Більш інтенсивне подорожчання по відношенню до євро пов'язано зі зниженням його курсу на світовому валютному ринку. Так, за місяць валютна пара EUR / USD подешевшала з 1,223 до 1,174. Водночас, з початку року до долара гривня зміцнилася на 1,4%, а до євро - на 5,8%.

Як повідомляв Укрінформ, міністр фінансів Сергій Марченко в лютому заявив, що підстав для погіршення курсової динаміки немає. Міністр зазначив, що резервів Національного банку достатньо, щоб утримати курс гривні, тому українцям не варто звертати увагу на незначні коливання.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: