10.04.2019, 20:23
Доступні кредити та єдиний податок дозволять селянам стати господарями на власній землі, - Тимошенко
Держава повинна створити умови для розвитку малих і середніх сільськогосподарських фермерських підприємств, замість того щоб захищати інтереси великих латифундистів.
Про це Юлія Тимошенко заявила під час Всеукраїнського земельного форуму в Києві, повідомили в прес-службі ВО "Батьківщина".
Лідер «Батьківщини» застерегла, що президентом може стати людина, яка у своїй програмі відкрито пропонує впровадити вільний ринок землі. Саме тому, на її переконання, аграрії для захисту своїх прав мають взяти участь в парламентських виборах.
Перед тим, як відкривати ринок, потрібно створити такі законодавчі умови, які захищатимуть сільськогосподарську землю. Але до цього мораторій на її продаж має бути продовжений, наголосила вона.
Юлія Тимошенко не виключає, що в Україні може бути впроваджена французька модель поводження з сільськогосподарською землею. Йдеться про надання ексклюзивного права на придбання паїв тим, хто багато років працює на них.
Окрім того, до сьогодні державою не створені страхові фонди, які страхують кредити, а в аграріїв немає можливості брати їх під низький відсоток.
«Можна буде брати кредити, але не під застави, а виключно під спеціальне страхування кредитів», – сказала політик і додала, що відсоток річних має бути знижено з 20%, як є зараз, принаймні до 5%, як в інших країнах.
Натомість Новий курс Юлії Тимошенко передбачає запровадження єдиного податку на гектар землі та детінізацію системи обробки. Голова партії також підтримує створення спеціальних програм щодо виведення нашої готової агропродукції на світові ринки збуту, а також захист внутрішнього ринку сільгосппродукції. Вона вкотре обурилась тим, що на нашій сировині заробляють величезні статки, вивозячи її за кордон і продаючи вже готову продукцію.
Лідер «Батьківщини» наголосила на необхідності об’єднувати зусилля та захищати українську землю.
«Я і моя команда — ми ваші партнери. У питанні того, що потрібно робити для захисту землі, — ви можете на нас розраховувати», – звернулась вона до учасників форуму.
За темою
- У Львові відбудеться конференція ЛОПО ВО "Батьківщина"
20.02.2022, 13:56
- Формула Штайнмаєра та Мінські домовленості є абсолютно неприйнятними, - Іван Крулько
10.02.2022, 17:39
- На Стрию депутати-«батьківщинівці» склали звіт перед громадою
16.12.2021, 11:08
- Винні в енергетичній кризі мають понести кримінальну відповідальність, - Юлія Тимошенко
24.11.2021, 17:23
- Львівська облрада вимагає від Зеленського не допустити віялових відключень електроенергії
16.11.2021, 19:06
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми