• Головна
 • Новини
 • Домчак каже, що Синютка недопрацював у транспортній галузі і зі сміттям

19.05.2019, 14:34

Домчак каже, що Синютка недопрацював у транспортній галузі і зі сміттям

16 травня відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку. Депутати і запрошені, вдягнені в український національний одяг, протягом трьох годин розглядали бюджетні питання.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради. 

У повідомленні скзано, що спочатку члени комісії заслухали та затвердили звіт Львівської ОДА про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік. Під час розгляду цього питання голова комісії Олег Домчак наголосив, що минулого року спостерігався економічний ріст Львівської області, однак є напрямки, які потребують доопрацювання. «Впорядкування необхідне в транспортній галузі, не до кінця врегульоване питання вивезення ТПВ», - прокоментував він.

Додамо, що комісія долучила до цього проекту рішення пункт про необхідність розроблення проекту Стратегії розвитку Львівської області на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки. Документ Львівська ОДА має подати на розгляд Львівської обласної ради в термін до 1 грудня 2019 року.

Фото - WN

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Економіка

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Зеленський спробував, чи вийде у нього, як у першого Президента

  Коментар

  Блоги

  Дмитро Снєгирьов

  Чи посадять Порошенка?

  Андрій Вихопень

  Орендований туалетний папір не забудьте забрати!

  Василь Чорний

  Три роки профанації уряду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: