• Головна
 • Новини
 • Договір про заборону ядерної зброї у світі набуде чинності через 90 днів

25.10.2020, 09:09

Договір про заборону ядерної зброї у світі набуде чинності через 90 днів

Гондурас став 50-ю країною світу, яка ратифікувала Договір про заборону ядерної зброї, відтак через 90 днів документ має набрати чинності.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на DW.

"Договір про заборону ядерної зброї в суботу, 24 жовтня, був ратифікований 50-ю державою світу - Гондурасом. Це означає, що через 90 днів документ має набрати чинності", - йдеться в повідомленні з посиланням на заяву представника ООН в штаб-квартирі цієї організації в Нью-Йорку.

Як зазначається, глава ініціативи під назвою "Міжнародна кампанія за ліквідацію ядерної зброї", що отримала у 2017 році Нобелівську премію миру, Беатріс Фін заявила, що швидке набуття чинності цим документом - це "історичний крок" і "новий розділ в історії ядерного роззброєння".

Договір про заборону ядерної зброї - міжнародна угода, яка забороняє розробку, випробування, зберігання, придбання, транспортування і використання озброєнь такого типу. Він був ухвалений у липні 2017 року за підтримки 122 країн світу.

Утім, зауважує DW, низка країн, у тому числі всі без винятку ядерні держави та члени НАТО, бойкотують договір, тому він має, радше, символічний характер.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: