Міністерство охорони здоров’я одразу, як було збільшено поріг активних хворих до 55 на 100 тис. населення, опублікувало список країн «зеленої зони» на сайті міністерства.
Про це розповів міністр Максим Степанов під час брифінгу в Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Після того, коли був збільшений поріг з 40 на 100 тис. населення активних хворих до 55 ( на 100 тис. населення – ред.) до переліку країн "зеленої зони" додалося ще 9 країн. Із списком усіх країн, які додались, – це Болгарія, Румунія, Болгарія, Сербія, Чехія, Єгипет та інші країни - можна ознайомитися на сайті. Міністерством охорони здоров’я одразу, як була опублікована постанова, було все перераховано і опубліковано на сайті оновлений список», - сказав Степанов.
Він нагадав, що після збільшення цього порогу наші громадяни, які повертаються з цих країн, не потребують проходження двотижневої ізоляції.
Країни діляться на 2 зони, відповідно до кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення. До “червоної зони” відносяться держави, в яких кількість активних випадків COVID-19 становить більше ніж 55 на 100 тисяч населення; до "зеленої зони" - в яких менше, ніж 55 активних випадків на 100 тис. населення.
Станом на ранок 19 липня в Україні лабораторно підтверджені 58 842 випадки COVID-19, за добу — 731 новий.
За темою
- У МОЗ запевняють, що вводити локдаун в Україні не планують
18.02.2022, 15:35
- З понеділка учні старших класів на Львівщині можуть повернутися до очного навчання
11.02.2022, 13:22
- МОЗ оновило список карантинних зон в Україні
10.02.2022, 10:35
- У Львові посилюють карантин: міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла нові рішення
01.02.2022, 13:22
- На Львівщині посилюють карантинні обмеження з 31 січня
29.01.2022, 08:08
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: загинув машиніст
Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
У Львові викрили “салон еротичного масажу”, де експлуатували неповнолітню — підозрюють двох сестер
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми