12.10.2020, 13:11

До проєкту держбюджету-2021 подали майже 2500 правок

До законопроєкту про державний бюджет на 2021-й рік надійшло 2451 правка від народних депутатів, якщо врахувати всі - на це піде 3 бюджета.

Про це повідомив перший заступник заступник голови Комітету Ради з питань фінансів Ярослав Железняк, розмістивши документ у своєму Telegram-каналі.

Железняк пише, що така кількість правок стандартна для законопроєкту про річний бюджет.

"Зазвичай депутати щороку і вносять від 2-3 тисяч правок до бюджету. Так що говорити про цілеспрямований спам не варто. Якщо врахувати всі правки, то не вистачить і 3-х бюджетів", - відмічає нардеп.

Також Железняк повідомив, що бюджетний комітет Ради має до 15 жовтня визначитися з правками, які будуть враховані, а парламент вже 20 жовтня може підтримати це рішення комітету.

Нагадаємо, додаткова потреба у видатках проекту держбюджету на 2021 рік, заявлена головними розпорядниками коштів, загалом становить більше 1,1 трильйона гривень - що приблизно дорівнює розміру ще одного бюджету України.

Голова комітету з фінансової, податкової та митної політики Данило Гетманцев вважає, що Міністерство фінансів подало до Верховної Ради проєкт державного бюджету "жахливої якості" і його "треба рятувати"

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: