• Головна
  • Новини
  • До Тернополя на фестиваль "Файне місто" приїхали гурти з Росії

20.07.2021, 11:15

До Тернополя на фестиваль "Файне місто" приїхали гурти з Росії

На музичний фестиваль «Файне місто», що проходить у Тернополі, приїхало кілька російських гуртів. Міська рада попросила СБУ перевірити їх на предмет легітимності

Про це йдеться у відповідній заяві міської ради.

Зокрема, у заяві сказано: "Днями націоналістична організація міста звернула увагу громадськості на факт приїзду на музичний фестиваль «Файне місто» декількох російських гуртів.

У зв’язку з цією ситуацією, Тернопільська міська рада офіційно повідомляє, що не є співорганізатором зазначеного заходу. Окрім того, сам фестиваль відбувається на території, що належить державному підприємству, та розташована за 7 км від обласного центру.

Реагуючи на позицію націоналістичної організації, міська рада направила лист-звернення до організаторів фестивалю щодо неможливості участі гуртів з Росії та надіслала відповідний лист до Служби безпеки України та Національної поліції України в Тернопільській області, у якому просить здійснити належну перевірку запрошених гуртів на предмет легітимності їх в’їзду та перебування в Україні.

Додамо, що за роки проведення фестиваль «Файне місто» став територією єднання України, музичною подією року в Україні. На захід приїжджають тисячі туристів з різних областей. 

Місто Тернопіль завжди стояло на захисті українських інтересів, української мови та української культури і надалі продовжуватиме захищати проукраїнські цінності. І музичний фестиваль «Файне місто», який за роки проведення став символом Тернополя, і цього року має підтвердити відданість національним принципам.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: