• Головна
 • Новини
 • Для кожного з нас Іван Франко – це символ невтомної праці та віри в українство!

Михайло Цимбалюк

політик

Генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, голова «Батьківщини» на Львівщині.


27.08.2019, 17:56

Для кожного з нас Іван Франко – це символ невтомної праці та віри в українство!

Все, що пов’язане з Іваном Франком - життєствердне, державотворче, натхненне й несе в собі віру в беззаперечну перемогу. І через 163 роки від дня народження Великого Каменяра написані ним поетичні рядки, прозові та наукові твори залишаються актуальними.

Незалежно від віку у працях Івана Франка кожен може побачити частинку себе, відголосок власних думок та ідеалів. Адже Франко – це багатогранна індивідуальність, у творчості якої втілилися найсміливіші ідеї українського державотворення, ідеї, що поєдналися із енциклопедичної ерудицією генія, і завдяки глибокій внутрішній поетичній інтенції стали зрозумілими і близькими кожному українцю. Своїм словом Франко подолав розрізненість українців і таки зміг у «етнічну масу» вдихнути найсвітліший дух єдиного народу і нації…

Вже доброю традицією стало в день народження Івана Франка бувати на його малій Батьківщині – Дрогобиччині. Зокрема, сьогодні взяв участь у церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка, до творення якої мав велику честь долучитися. Переконаний, що багатотомні праці українського Каменяра повинні вивчатися, а дослідження його творчості мають передаватися з покоління в покоління.

Окрім того, відвідав музей Каменяра у його рідному селі Нагуєвичі. Франкові потрібно вклонятися, дякувати і пам’ятати про нього, бо для кожного з нас він – це символ невтомної праці та віри в українство!

Ми повинні вчитися на творах Франка і на його конкретних життєвих історіях. Живімо за прикладом Каменяра!

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: