• Головна
 • Новини
 • Депутати підтримали петицію - заборонити будівництво у парку Горіховий гай

21.11.2019, 18:44

Депутати підтримали петицію - заборонити будівництво у парку Горіховий гай

Сьогодні, 21 листопада, на сесії Львівської міської ради депутати підтримали петицію про встановлення чітких меж парку «Горіховий гай» та заборону будівництва на його території.

Відтак, департаментом містобудування впродовж 30 днів буде розроблена дорожня карта реалізації електронної петиції, повідомила пресслужба Львівської міської ради. 

За відповідне рішення проголосували 53 депутати.

Також рада звернулась до прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофія Милованова і заступника голови Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру Олександра Краснолуцького щодо сприяння в наданні позитивного висновку держекспертизи проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для збереження та використання парку «Горіховий гай» без акту обстеження та передачі зелених насаджень на зберігання.

Відомо, що після затвердження сесією міської ради проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, зазначені земельні ділянки будуть віднесені до земель рекреаційного призначення для збереження та використання парку «Горіховий гай».

Нагадаємо, автором петиції виступив голова ГО «Батьківщина Молода» Львівщини Дмитро Бондін. За три дні петиція набрала 500 підписів мешканців.

Перед тим  мешканці вулиць Куликівська, Сміливих, Бойківська, Княгині Ольги, яких підтримали активісти осередку «ВО «Батьківщина» міста Львова та ГО «Батьківщина молода» вимагали від депутатів затвердити межі парку «Горіховий Гай».

Річ у тому, що кілька тижнів перед тим місцеві мешканці побачили, що в парку копають траншею і прокладають кабель. Люди були стривожені, бо запідозрили, що у парку може розпочатися будівництво житла. Адже поряд з парком нещодавно постав житловий комплекс AVALON LUX. 

Під час з’ясування ситуації виконавці робіт показали дозвіл від районної адміністрації. Там запевняють, що про будівництво житла не йдеться, але люди не вірять чиновникам.

Активісти скерували запити в усі інстанції та підготували звернення до міського голови Львова, голови Львівської ОДА та прокуратури, в якому закликали затвердити межі парку. Звернення підписали понад 300 мешканців.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Мирослав Дністрянський

  Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

  Іван Стецькович

  Якби здав всі аналізи на стадіоні, не мали би проблем ні він, ні ми

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: