• Головна
 • Новини
 • День Святого Миколая – свято милосердя і доброчинності

Галина Козяр

громадська діячка

підприємець, меценат


18.12.2019, 13:55

День Святого Миколая – свято милосердя і доброчинності

Цього дня з нетерпінням чекають усі діти. Вони згадують усі свої добрі вчинки та сподіваються на здійснення своїх мрій. За давньою традицією, 19 грудня, у День святого Миколая діти отримують подарунки, про які вони просять у своїх листах до святого.

Святий Миколай, який народився у заможній родині і отримав великий спадок, не став жити в розкошах, а своє багатство використав для допомоги бідним. Саме він започаткував традицію таємно приносити подарунки тим, хто їх потребує, не очікуючи за це слави та подяки.

Невипадково, в пам'ять про милосердя святого Миколая, саме 19 грудня відзначається Міжнародний день допомоги бідним. Не всім дітям пощастило народитися в заможних родинах, а дехто взагалі не має батьків, які б могли покласти подарунок під подушку. Наш християнський обов’язок в цей день прийти до потребуючих і підтримати їх матеріально і просто добрим словом. І я, як засновник  Благодійного фонд "Батьківщина для дітей", зроблю все для того, щоб так і сталось. 

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: