24.02.2026, 14:22
ДСР затримав «смотрящого за Тернополем», який обіцяв «вирішити питання» з ТЦК
Разом зі своїм спільником кримінальник вирішував питання щодо зняття осіб з розшуку в системі «Оберіг». Обох затримали у процесуальному порядку. Наразі підозрювані знаходяться під вартою.
Поліцейські встановили, що так званий «смотрящий за Тернополем» налагодив функціонування злочинної схеми з ухилення від мобілізації. Допомагав військовозобов’язаним «вирішити питання» у Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки. Зокрема зняти їх з розшуку. Вартість його «допомоги» коштувала від 3 000 до 4 000 доларів.
20 лютого оперативники управління стратегічних розслідувань в Тернопільський області, слідчі слідчого управління ГУНП в Тернопільській області за силової підтримки бійців роти поліції особливого призначення затримали кримінальника та його спільника під час отримання понад 3 000 доларів.
На підставі отриманих доказів слідчі поліції оголосили затриманим фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. «Смотрящому за містом» та 47-річному мешканцю Тернополя суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою із правом внесення застави.
Санкція інкримінованої статті передбачає покарання до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За темою
- У Тернополі суд обрав запобіжний захід школярці, яка напала з ножем на однокласницю
30.04.2026, 16:12
- Тернопіль претендує на звання «Європейської зеленої столиці 2028»
27.04.2026, 17:58
- Сказ на Тернопільщині: собака напав на власницю і медиків
17.04.2026, 17:24
- Залишив ключі в авто: на Тернопільщині військовий у СЗЧ викрав машину
10.04.2026, 15:51
- Поліцейські Тернопільщини викрили наркогрупу з мільйонними прибутками
06.04.2026, 11:05
Обговорення
Тернопіль
ТОП
У Львові загинув громадянин Австралії після падіння з вежі Ратуші: що відомо
У Львові невідомий намагався підпалити мечеть
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
Умєрова і Шефіра викликають до ТСК через «плівки Міндіча»
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми