• Головна
 • Новини
 • COVID на Львівщині: ліжкова мережа лікарень заповнена на 33%

15.02.2022, 16:22

COVID на Львівщині: ліжкова мережа лікарень заповнена на 33%

Кількість лабораторно виявлених випадків пішла на зниження, але це пов'язано лише з кількістю проведених досліджень упродовж вихідних.

Про це повідомив регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут. передає пресслужба Львівської ОДА.

''Як ви знаєте у вихідні дні мешканці Львівщини не настільки охоче ідуть робити ПЛР-дослідження, що також впливає на загальну статистику'', - сказав Олег Когут.

Також він додав, що Львівщина ймовірно вийшла на пік захворюваності, проте кількість госпіталізацій продовжує залишатися досить великою.

''Ліжкова мережа заповнена на 33%, адже штам ''Омікрон'' характеризується великою кількістю захворювань, але легшим клінічним перебігом, що в свою чергу впливає на кількість госпіталізацій по області'', - повідомив Олег Когут.

Регіональний координатор наголосив на необхідності дотримання базових профілактичних заходів, щоб уберегтися від захворювання на ковід, а саме: носіння масок, уникання місць масового скупчення людей, соціальне дистанціювання та дотримання особистої гігієни.

Олег Когут зазначив, що показники темпів вакцинації останнім часом зменшилися.

''На жаль, станом на зараз ми вакцинуємо від 4 до 5 тисяч людей, у той час як наприкінці минулого року цей показник доходив до 20 тисяч щоденно. Понад 51% населення області вакциновано однією з двох доз вакцин, а двома дозами - більше 49% мешканців Львівщини. В області вакцинованими двома дозами є понад 10 тисяч дітей у віці від 12 до 18 років, але цей показник є надостатнім для повноцінного захисту усіх молодих людей Львівщини'', - наголосив Олег Когут.

Він додав, що при кожній районній адміністрації та територіальній громаді розробляють тижневі плани виїздів мобільних бригад для вакцинації населення.

''Незважаючи на те, що кількість вакцинованих мобільними бригадами є незначною, ми будемо продовжувати такі виїзди для забезпечення усіх груп населення доступом до вакцин'', - сказав Олег Когут.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

  Мирослав Дністрянський

  Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

  Мирослав Дністрянський

  Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: