21.03.2019, 10:16

CNN назвав найкращі міста України для туристів

У ТОП-10 туристичних міст України за версією CNN увійшли: Львів, Чернівці, Умань, Київ, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам’янець-Подільський.

10 міст увійшли в список кращих міст для подорожей Україною, який склала американська телекомпанія CNN- повідомляє Зручно тревел. Автор "туристичного чарту", український тревел-блогер Павло Федикович відзначає, що "недавні політичні, територіальні та економічні труднощі" позначилися на іміджі України у світі, тому державі доводиться проводити серйозну роботу із залучення іноземних туристів.

"Україна є батьківщиною безлічі гарних місць з широким спектром туристичних заходів. І хоча деякі регіони рекомендуються як закриті через зіткнення сепаратистів, велика частина цієї величезної країни відкрита для турбізнесу. Жваві міста, стародавні замки, приголомшлива сільська місцевість, різноманітність ландшафтів та гостинність – все це робить Україну особливим місцем, незалежно від її проблем. Відсутність масового туризму надає Україні шарм і автентичність, які часто відсутні в інших країнах", – розповідають укладачі рейтингу.

У ТОП-10 туристичних міст України за версією CNN увійшли: Львів, Чернівці, Умань, Київ, Переяслав-Хмельницький, Харків, Чернігів, Одеса, Ужгород та Кам’янець-Подільський.

CNN називає Львів "культурною столицею України з найбільш вражаючою архітектурою в країні", а Чернівці "перлиною Західної України" і "Маленьким Віднем". Умань автори матеріалу рекомендують відвідати, щоб помилуватися природною пишністю Софіївського парку; а серед пам’яток Києва назвали два об’єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Києво-Печерську Лавру (Монастир Печер) і Софійський собор, а також Андріївський узвіз і Будинок з химерами.

У матеріалі CNN є не тільки рекомендації по тому, які визначні місця відвідати, а й наводяться посилання на сайти або сторінки в соцмережах місцевих закладів харчування, художні галереї та ін.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Михайло Цимбалюк

  Замість Дня вчителя – століття інвестицій в освіту!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: