• Головна
  • Новини
  • Чотири бориславські лікарі 2 роки підписували лікарняні заробітчанину

31.08.2020, 21:42

Чотири бориславські лікарі 2 роки підписували лікарняні заробітчанину

Справу щодо чотирьох бориславських лікарів скерували до суду. Ідеться про чотирьох лікарів КНП “Центральна міська лікарня м. Борислава”, які впродовж 2017 – 2019 років неправомірно видавали листки непрацездатності.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівщини, - пише Варта-1.

За версією слідства, завідувач інфекційного та  завідувач неврологічного відділень, а також хірург та терапевт поліклінічного відділення безпідставно видавали бориславцю “лікарняні”.

На момент видачі листків непрацездатності чоловік перебував за кордоном, що підтверджено витягом з бази даних “Відомості про осіб, які перетнули державний кордон України”.

Так, дії лікарів кваліфіковано як кримінальне правопорушення за ч.1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

На цей час досудове розслідування завершено, а обвинувальний акт прокурори Дрогобицької місцевої прокуратури скерували до суду.

У разі доведення вини (з урахуванням положень КК України, чинних на момент вчинення злочину), лікарям загрожує покарання у виді штрафу до 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі терміном до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю терміном до 3 років.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: