• Головна
 • Новини
 • Чехія потребує українських заробітчан: які вакансії і які зарплати пропонують

28.06.2021, 12:22

Чехія потребує українських заробітчан: які вакансії і які зарплати пропонують

У Чехії різко зросла кількість вакансій для українських заробітчан. Традиційно найвищі зарплати пропонують лікарям - так, лікар-офтальмолог може розраховувати на суму до 130 тисяч гривень на місяць (в еквіваленті).

Про це пише "Слово і діло".

Є й інші варіанти, правда, менш дохідні, але тільки в порівнянні з зарплатами лікарів. Так, різноробочий на заводі пива в Чехії може заробляти до 78 тис.грн на місяць, працюючи по 8-12 годин на день з одним вихідним на тиждень. Робітник на завод чіпсів може розраховувати на зарплату до 77 тис. грн, працюючи по 14 годин шість днів на тиждень.

Втім, варто пам'ятати, що в Чехії заведено оплачувати роботу понаднормово та у вихідні дні. Так, щогодини понад восьмигодинний робочий час оплачується в 125% від ставки, а робота у вихідний день - в 150% від ставки.

Нагадаємо, Всеукраїнська асоціація компаній з міжнародного працевлаштування провела підрахунок і зробила висновок про те, що близько 5 млн українців змушені працювати за кордоном в різних країнах світу і при цьому приблизно 50-60% з них працюють нелегально. Українці змушені влаштовуватися на роботу в інших країнах в обхід закону з ряду причин, проте багато хто звик нелегально працювати й в Україні.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: