• Головна
  • Новини
  • Через загибель працівника в Тернополі оштрафували трьох людей

21.09.2021, 13:59

Через загибель працівника в Тернополі оштрафували трьох людей

Трьох людей оштрафували через загибель працівника під завалами ґрунту в Тернополі. Йдеться про випадок, який стався 22 червня цього року на вулиці Протасевича. Там стався зсув ґрунту під час прокладання дощових колекторів. Внаслідок цього один працівник загинув.

Про це пише Суспільне.

Завідувач сектору розслідувань обласного управління Держпраці Михайло Бойко розповів про результати розслідування цього випадку. Каже, за технологією проведення робіт люди тоді не повинні були знаходитися в траншеї:

"Згідно з обставинами, впала лопата в працівника, який загинув. В цей час проїжджав великотоннажний автомобіль і обвалилася частина ґрунту. Другий працівник, який хотів йому допомогти, опустився в траншею. Його теж присипало, але залишився живий. Матеріали направлені в поліцію. Там визнано винними три особи. Це виконавець робіт, майстер і сам працівник. Тому що в інструкції для працівника написано, що він повинен виконувати ту роботу, яку йому доручено, а він не дбав про особисту безпеку. Знаючи, що роботи проводяться по наряду і він не повинен був там знаходитись, чоловік спустився. Крім того, звичайно, що і виконроб, і майстер повинні були не допустити цього".

За словами Михайла Бойка, адмінпротоколи склали на виконувача обов’язків директора будівельного підприємства, де працював робітник, а також на майстра та виконроба. Згідно з цими протоколами, їх оштрафували на суму від 340 до 850 гривень.

Кореспонденти Суспільного телефонували до інженера з охорони праці підприємства, на якому працював чоловік, Сергія Шумського. Він відповів, що зараз у відпустці й коментувати ситуацію не хоче. Також зверталися до обласного управління Фонду соціального страхування, щоб з'ясувати, чи виплатять компенсацію родині загиблого. Речниця Зоряна Замкова повідомила, що наразі, готують документи для призначення виплат. Суми виплати не розголошують.

Нагадаємо, 22 червня робітник копав траншею на глибині приблизно 3 метри для прокладання дощових колекторів. Про це розповів речник пожежно-рятувальної служби Сергій Данілін.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: