• Головна
 • Новини
 • Близько 95% пацієнтів, які потрапляють до львівських лікарень у важкому стані, – невакциновані

23.10.2021, 08:36

Близько 95% пацієнтів, які потрапляють до львівських лікарень у важкому стані, – невакциновані

Станом на сьогодні у міських медичних закладах лікують 804 хворих на коронавірус, і динаміка поступлень щоденно збільшується. Лише за минулий день до лікарень міста госпіталізували 85 хворих, натомість виписали – 58. Водночас, близько 95% пацієнтів, які потрапляють до медзакладів у важкому стані, – невакциновані.

На цьому під час брифінгу в лікарні швидкої допомоги наголосив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, йдеться на сайті Львівської міськради.

«Відсьогодні ми щоденно будемо проводити включення з лікарень, які лікують хворих на коронавірус. Це пов’язано з динамікою, яку сьогодні маємо з поширенням і збільшенням кількості хворих. Адже щоденно збільшується кількість поступлень. Станом на сьогодні 804 хворих є в міських медичних закладах. За минулий день 85 хворих потрапило в наші міські заклади, а 58 виписали – тобто динаміка продовжує зростати.

Заповненість ліжкомісць із дня на день – від 50 до 60%, бо збільшується кількість ліжок. Зараз маємо зарезервовано близько 2200 ліжок для лікування хворих, включно з тими закладами, які ще поки не приймають хворих – наприклад, дитяча лікарня на Орлика, де, за потреби, плануємо залучити спочатку 100, а потім 70 ліжок. Адже однією з ознак цієї хвилі ми бачимо значне поширення хвороби серед дітей.

Близько 95% тих людей, які потрапляють в міські медичні заклади у досить важких станах, є невакциновані. Близько 40% львів’ян працездатного віку вже станом на сьогодні вакциновані як мінімум однією дозою. Ми постійно збільшуємо можливості для вакцинації, сьогодні також були відкриті додаткові пункти, де кожен може прийти і зробити щеплення», - розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Наталя Тимчій

  Імітація чи навчання: у Львові обурені введенням дистанційного навчання в початковій школі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: