• Головна
 • Новини
 • Більшість українців вважає, що Крим має входити до складу України - опитування

20.08.2021, 14:22

Більшість українців вважає, що Крим має входити до складу України - опитування

Більшість опитаних українців, 61,2%, вважає, що Крим має бути повернутий до складу України. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова.

Про це пише "Інтерфакс-Україна".

Водночас на запитання "Яким ви бачите майбутнє Криму?" 6,4% відповіли, що Крим має входити до складу Росії. Ще 10,3% вважають, що Крим має бути незалежним державним утворенням, а 22,1% не змогли визначитися з відповіддю на запитання.

Також на запитання, чи підтримують респонденти утворення в Криму кримськотатарської національної автономії після звільнення від російської окупації і повернення півострова Україні, 24,1% відповіли, що безумовно підтримують, 33% - скоріше підтримують, 10,7% - скоріше не підтримують, 11, 9% - взагалі не підтримують, а 20,3% не змогли визначитися з відповіддю на запитання.

Законодавче закріплення статусу кримськотатарського народу як корінного народу України безумовно підтримують 28,8% респондентів, 32,6% - скоріше підтримують, 9,8% - скоріше не підтримують, 10% - взагалі не підтримують, а 18,8% не змогли визначитися з відповіддю на запитання.

Польовий етап дослідження тривав з 29 липня до 4 серпня 2021 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей. Загалом у рамках дослідження було проведено 2019 інтерв'ю. Статистична похибка вибірки з ймовірністю 0,95 не перевищує 2,3%.

Фото - УП

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: