22.02.2022, 09:42
У Дрогобичі поліцейські затримали 34-річного чоловіка - убив співмешканку
Дрогобичі поліцейські затримали зловмисника за підозрою у вбивстві співмешканки. Як встановили співробітники Дрогобицького районного відділу поліції, затриманий завдав потерпілій кількох ударів ножем під час конфлікту, спричинивши їй смертельні травми.
Про це повідомили в поліції.
Тіло 36-річної мешканки міста Дрогобич з ознаками насильницької смерті було виявлене вчора, 21 лютого, близько опівночі за місцем її проживання.
На місці події працювала слідчо-оперативна група, оперативники кримінальної поліції, екіпажі груп реагування патрульної поліції та співробітники інших служб Дрогобицького районного відділу поліції.
Проведеними заходами правоохоронці встановили, що до вбивства жінки причетний її співмешканець, також житель райцентру віком 34 роки. Під час конфлікту він завдав потерпілій кількох ударів ножем, спричинивши тілесні ушкодження, які призвели до смерті.
Поліцейські оперативно встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
Також вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
За темою
- Український театр у Кракові: вистава Тиха ніч зібрала міжнародну аудиторію в межах фестивалю Схід-Захід
27.04.2026, 16:30
- На Львівщині погрожували вбити журналіста
11.09.2024, 22:41
- Дрогобичу - 933 роки: які благодійні заходи відбудуться у місті
06.09.2024, 16:26
- На Львівщині автомобіль вилетів з траси (ВІДЕО)
02.09.2024, 18:25
- У Дрогобичі місцеві чоловіки продавали наркотики (ФОТО)
21.08.2024, 23:22
Обговорення
Події
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні