• Головна
  • Новини
  • «Батьківщина» вимагає негайного ухвалення пакету законів, які захистять підприємців

15.09.2020, 13:25

«Батьківщина» вимагає негайного ухвалення пакету законів, які захистять підприємців

Фракція «Батьківщина» вимагає негайного ухвалення пакету законів, які допоможуть вижити малому бізнесу.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час ївиступу у Верховній Раді, - про це повідомила пресслужба партії.

Народний депутат зауважив, що з 1 січня вступає в силу законодавча база, яка фактично повністю зачищає ФОПи.

«Ситуація критична. Цими днями представники малого бізнесу, а це майже 5 мільйонів працівників в Україні, які не пішли на біржу праці, які своїми руками створили собі та іншим робочі місця, виходять на акції протесту. Недолуге рішення, яке фактично знищує малий бізнес, повинно бути негайно виправлено», – зазначив Сергій Соболєв.

Для того, щоб захистити підприємців, переконаний політик, потрібно невідкладно ухвалити необхідний для цього пакет документів.

«Наша фракція «Батьківщина» вимагає негайно розглянути пакет законів, які внесені в сесійну залу, які знаходяться у профільному комітеті, на яких вчора акцентували увагу представники практично всіх фракцій. Це закони, які реально допомагають вижити в цих умовах малому бізнесу», – закликав народний депутат.

«Потрібно чітко усвідомити, якщо державні підприємства і великий бізнес, і, перш за все, малі підприємці, які «несуть золоті яйця», нашими рішеннями будуть знищені, то держава буде мати дуже серйозні проблеми в наступному й без того непростому році», – застеріг Сергій Соболєв.

Вже повідомлялося, що фракція «Батьківщина» спільно із громадським рухом «SaveФОП» уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво заради збереження і розвитку мікропідприємництва та спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

«Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Шанс на нове дихання

Михайло Цимбалюк

Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

Мирослав Дністрянський

Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: