Результати останнього соцдослідження соціологічної агенції Fama засвідчили, що станом на зараз до Львівської міської ради впевнено проходять такі партії: "Європейська солідарність", "Самопоміч", "Голос", "Свобода", "Слуга народу" і "Батьківщина".
Партії «Слуга народу» і «Голос» від осені 2019 року суттєво втратили кількість прихильників у Львові, натомість зросла підтримка «Європейської солідарності» і «Свободи». Про це свідчать результати опитування соціологічної агенції Fama, опубліковані 5 березня, - про це пише Zaxid.net.
Станом на березень 2020 року найбільше голосів на виборах до Львівської міської ради могла б отримати «Європейська солідарність», яку готові підтримати 27,3% респондентів, та «Самопоміч», за яку готові голосувати 16,9%. Порівняно з жовтнем минулого року рейтинг «Європейської солідарності» зріс на 4,1%, тоді як рейтинг «Самопомочі» зріс в межах соціологічної похибки на 0,8%.
Цікаво, що високий рейтинг «Європейської солідарності» не вплинув на рейтинг лідера обласного осередку партії і екс-голови ЛОДА Олега Синютки, якого як ймовірного кандидата на посаду міського голови готові підтримати лише 9,4% львів’ян.
На третій позиції із результатом у 14,6% на гіпотетичних виборах до Львівської міськради йде «Голос». На відміну від більшості інших партій, «Голос» від жовтня 2019 року втратив 4,6% і опустився з другого на третє місце.
Ядро рейтингу – виборці, які впевнені у своєму виборі і не розглядають альтернатив. Резерв рейтингу – виборці, які за певних умов можуть проголосувати за кандидата. Потенціал рейтингу – всі, хто гіпотетично можуть проголосувати за кандидата, максимальний рейтинг. Моделювання вибору – найбільш близький до результату голосування рейтинг
Піднятися на четверте місце вдалося «Свободі», яка, як і її потенційний кандидат на виборах мера Руслан Кошулинський, набирає голосів. Зараз рейтинг партії у Львові зріс до 10,5%, хоча у жовтні бувло 7,7%. За «Свободою» наразі йде партія «Слуга народу», яка мала високий рейтинг у Львові після президентських виборів, але від жовтня 2019 року почала його стрімко втрачати. Зараз за цю партію готові голосувати 9,5%, хоча ще восени було 19%.
Ще однією партію, яка може отримати більше 5% голосів, є «Батьківщина», за яку у Львові готові голосувати 6,4% респондентів (порівняно із жовтнем 2019 року рейтинг зріс на 0,9%).
Більше 1% на виборах до міськради Львова також можуть отримати Українська галицька партія (4,1%), Громадянська позиція (3,4%), Радикальна партія Ляшка (2,1%), ОПЗЖ (1,9%), «Сила і честь» (1,7%) та «Народний контроль» (1,1%).
Довідка.
Дослідження соціологічної агенції Fama проводилося з 8 по 14 лютого методом face-to-face інтерв’ю. Теоретична похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, не перевищує 3,0% для показників близьких до 25% або 75%, не перевищує 2,1% для показників близьких до 10% або 90%, не перевищує 1,5% для показників близьких до 5% або 95%, не перевищує 0,7% для показників близьких до 1% або 99%.
Фото: LIGA.net
За темою
- На місцевих виборах у неділю в регіонах надзвичайних ситуацій не було
18.01.2021, 09:53
- Прокуратура відкрила справу щодо голови виборчкому, яка оголосила Кернеса мером
16.01.2021, 14:21
- Члени хмельницьких ДВК вимагають заплатити їм гроші за вибори
02.01.2021, 11:49
- У Львові судитимуть 10 членів виборчкому за фальсифікацію на виборах мера
31.12.2020, 14:54
- На посаду Мурованського сільського голови зареєстровано 8 кандидатів
30.12.2020, 17:42
Обговорення
Політика
ТОП
У Львові суд розглядатиме справу "короля злочинного світу"
Отримувачі субсидій практично не відчують подорожчання комунальних послуг, – Шмигаль
Вимагали хабаря у львівської фірми - за два дні поспіль арештували двох службовців
На Львівщині є такі села, де не п'ють і не курять, судячи з надходження акцизного податку
У Львові в лікарні, де хочуть побудувати вертолітний майданчик, протікають труби
ФОТО
Відео

На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Дев’ять кіл пекла для родин медиків

Андрій Вихопень
Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах

Мирослав Дністрянський
То коли ж було засновано Львівський університет?