25.04.2019, 15:05

Байден оголосив про третій похід у президенти США

Колишній віце-президент США Джон Байден офіційно підтвердив свою участь у президентських перегонах 2020 року.

Про це він написав у Twitter.

“Основні цінності цієї нації... наше становище в світі... наша демократія... все, чого досягла Америка, нині перебуває під загрозою. Саме тому сьогодні я оголошую свою кандидатуру на посаду президента Сполучених Штатів”, - написав Байден.

Раніше американські ЗМІ інформували, що Байден має намір у четвер, 25 квітня, офіційно оголосити про свою участь у президентських перегонах.

Як повідомлялося, для 76-річного Джона Байдена ця участь у президентських виборах може стати третьою. Вперше демократ став кандидатом на президентських виборах в 1988 році, але відкликав свою кандидатуру через три місяці після початку кампанії. У 2008 році він знову почав боротьбу за своє висунення від Демократичної партії, однак потім зняв свою кандидатуру з праймеріз.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: