• Головна
 • Новини
 • Авантюра із концесією аеропорту «Львів» - треба стежити за руками міністра, - Михайло Цимбалюк

08.04.2021, 11:14

Авантюра із концесією аеропорту «Львів» - треба стежити за руками міністра, - Михайло Цимбалюк

«Наразі Мінінфраструктури не розглядає питання передачі у концесію ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

Про це йдеться у відповіді Мінінфраструктури на депутатський запит народного депутата від «Батьківщини» Михайла Цимбалюка. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив народний депутат.

Зокрема, Михайло Цимбалюк зазначив: «Питання навколо передачі в концесію Державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» триває вже декілька років.

У лютому під час зустрічі народних депутатів України з представниками місцевої влади у Львові з’ясувалося, що керівництво летовища отримало листа від Міністерства інфраструктури України щодо вивчення ситуації про можливу зміну форми власності з державного підприємства на акціонерне товариство.

Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій під час українсько-німецького бізнес-форуму стверджував, що вони готові розпочати процес передачі в концесію міжнародних аеропортів у Львові та Херсоні.

Читай також  Стрімке піке Львівського аеропорту: від успішного до… концесійного

А вже у відповідь на мій депутатський запит на ім’я прем’єр-міністра Дениса Шмигаля отримав відповідь від очільника профільного міністерства (16 березня 2021 року), що «наразі Мінінфраструктури не розглядає питання передачі у концесію ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького».

То де ж правда? І чи суть відповіді у слові «наразі»?»

На фото - міністр інфраструктури Владислав Криклій 

У Кабміні права рука не знає, що робить ліва. Питання навколо передачі в концесію Державного підприємства «Міжнародний...

Опубліковано Михайлом Цимбалюком Вівторок, 6 квітня 2021 р. 
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У с. Розвадові Стрийського району вантажівка врізалась в АЗС. Відео

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Задовбали! Переворот...

  Михайло Цимбалюк

  Країна без розвідників

  Мирослав Дністрянський

  Про модернізацію українського культурного середовища як геополітичну потребу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: