05.06.2020, 11:55
Аваков просить у Ради 20 млн. євро на систему контролю за поліцією та підвищення зарплат
Після інциденту у Кагарлику в усіх підрозділах поліції функціонуватиме система цілодобового контролю за діями посадових осіб.
Про це заявив у Верховній Раді під час години запитань до уряду міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє кореспондент Укрінформу.
“У всіх підрозділах поліції буде запроваджено систему Custody Records, тобто повну відеофіксацію слідчих дій”, - сказав глава МВС.
Механізм – онлайн реєстрація затриманих осіб в усіх підрозділах поліції, починаючи з фактичного затримання особи, подання скарг та інших механізмів контролю за діями посадових осіб в режимі 24/7. На даний час відбувається апробація згаданого пілотного проекту в поліції Кіровоградської області. Він передбачає переоблаштування приміщень 10 відділів і відділень поліції», – сказав очільник МВС.
За його словами, для запровадження такого проекту в усіх підрозділах поліції в державі необхідно за попередніми підрахунками понад 20 млн. євро.
За його словами, після аналізу інциденту було вирішено запровадити цілу низку нововведень у поліції. Зокрема, до роботи в Інспекції з особового складу Нацполіції будуть залучені працівники з досвідом роботи в оперативних підрозділах.
Крім того, планується підвищити заробітну плату та матеріально-технічне забезпечення Інспекції з особового складу Нацполіції. Зокрема, будуть закуплені автомобілі для перевірок, засоби фіксації порушень, бодікамери, додав міністр.
Інспекції з особового складу буде надано право перевіряти підрозділи поліції у будь-який час доби.
“При професійному відборі кадрів у Нацполіцію буде проводитися додаткове психологічне обстеження за новітніми методиками щодо виявлення прихованих ознак агресивності”, - наголосив Аваков.
Як повідомлялося, наприкінці травня на Київщині затримали двох службовців поліції Кагарлика за підозрою у зґвалтуванні, тортурах і побитті 26-річної жінки, яку викликали до поліції як свідка.
Після цього Кагарлицьке відділення поліції розформували, а його керівництво відсторонили від виконання службових обов’язків.
За темою
- «Чорт» чи «янгол»? Відставка і майбутнє Арсена Авакова
15.07.2021, 12:07
- Аваков написав заяву про відставку
13.07.2021, 18:06
- Банкова восени хоче позбутися Авакова, - ЗМІ
15.06.2021, 21:10
- Зеленський назвав умову відставки Авакова
20.05.2021, 13:36
- Рада обговорить законопроект про шокери
29.04.2021, 09:55
Обговорення
Суспільство
ТОП
Правоохоронці затримали зловмисників, які викрали меморіальну таблицю Джохару Дудаєву
На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: загинув машиніст
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
Смерть немовляти у Львові: поліція оприлюднила речі з місця трагедії та шукає свідків
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми