23.02.2020, 11:58

Аналітики прогнозують зниження курсу долара

Протягом найближчого тижня очікується незначне зниження курсу долара до гривні.

Про це в коментарі РБК-Україна сказав старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб.

"Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 24,4 грн, а готівковий долар у банках може торгуватися близько 24,2/24,4 грн", - сказав він.

Як зазначив аналітик, курс долара стабілізувався поблизу позначки 24,5 грн. Про це свідчать як мінімальні, інколи різноспрямовані на різних сегментах ринку щоденні коливання курсу, так і мінімальну його зміна за тиждень.

"Це свідчить, що курс знайшов рівновагу поблизу поточних значень, і без серйозних змін внутрішніх або зовнішніх факторів, що впливають на нього, буде залишатися близько поточних рівнів", - додав він.

За минулий тиждень курс долара до гривні, встановлений НБУ, практично не змінився, на інших сегментах ринку він незначно знизився на 0,1-0,2%.

Так, з п'ятниці по п'ятницю офіційний курс долара США, встановлений НБУ, залишився поблизу 24,48 грн. Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії "Укрділінг", за цей же час знизилися з 24,46/24,48 до 24,44/24,47 (-0,1%). Середні курси купівлі/продажу готівкового долара в банках знизилися за тиждень з 24,32/24,53 до 24,28/24,48 (-0,2%). При цьому спред між середньім продажем і середньою покупкою скоротився з 0,9% до 0,8%.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: