• Головна
 • Новини
 • 82% всіх померлих від COVID-19 - це літні люди віком понад 60 років

21.09.2021, 10:34

82% всіх померлих від COVID-19 - це літні люди віком понад 60 років

За весь час пандемії в Україні померло 54 919 осіб, з них 44 940  - люди віком понад 60 років. Вони найвразливіші до коронавірусу. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, - повідомили в МОЗ. 

“82% всіх померлих від COVID-19 - це літні люди віком понад 60 років. Тому вакцинація цієї групи людей залишається пріоритетом МОЗ. Зараз в Полтавській області завершується пілотний проект мобілізації на вакцинацію саме старшого населення. В двох громадах волонтери заздалегідь запрошували людей на вакцинацію, утворювали організовані колективи і потім мобільна бригада одномоментно щепила всіх охочих. Таким чином динаміка вакцинацій збільшилась в рази і саме серед людей віком 60+”, - сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. 

Він пояснив, що  людям, особливо пенсіонерам, надавали доказову інформацію про безпечність та ефективність вакцин, а також відповідали на їхні питання. 

Єдиним способом захистити себе від важкого перебігу та смерті від COVID-19 є вакцинація. Усі вакцини, які використовує Україна, пройшли суворі перевірки на безпечність та ефективність та схвалені Всесвітньою організацією охорони здоров'я для екстреного застосування. Їхня ефективність у запобіганні госпіталізації та смерті вища за 90%.

Пам’ятайте, що хронічні хвороби та похилий вік не є протипоказами до щеплення! Допоможіть своїм літнім родичам та знайомим записатися на щеплення від COVID-19 та запишіться самі.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: