• Головна
 • Новини
 • 8 законопроектів за 100 годин, – Тимошенко презентувала план для нової коаліції

19.07.2019, 12:38

8 законопроектів за 100 годин, – Тимошенко презентувала план для нової коаліції

У п‘ятницю, 19 липня, «Батьківщина» та Юлія Тимошенко презентували пакет перших законопроєктів «8 законів за 100 годин» для нової коаліції дій. «За 100 перших годин можна змінити країну. Треба діяти», – заявила Юлія Тимошенко.

У новому парламенті «Батьківщина» насамперед пропонує ухвалити закон про справедливу ціну на газ, про це повідомила прес-служба ВО "Батьківщина".

Як наголосила Голова партії, якщо ми хочемо відновити справедливість у тарифному питанні, треба спрямувати газ вітчизняного видобутку на потреби населення.  Юлія Тимошенко наполягає на тому, щоб рентабельність газовидобувних підприємств була обмежена до 30%. Це, за словами лідера «Батьківщини», унеможливить корупцію, забезпечить розвиток галузі, а головне – ціна на газ, гарячу воду та тепло для людей буде знижена вдвічі.

Другим кроком коаліції дій стане закон про обов’язкове медичне страхування, коли кожен українець отримає медичну страховку. За працюючих людей її оплачуватиме роботодавець (отримуючи відповідну податкову знижку), а за дітей і пенсіонерів платитиме держава.

Третій пріоритет нової коаліції в парламенті – гарантована пенсія не нижче прожиткового мінімуму – на рівні 3094 грн. Адже наразі  71% пенсіонерів отримують менше за цей мінімум. Команда Юлії Тимошенко вже подала до суду позов проти чинного уряду, щоб захистити право людей на справедливу пенсію.

Четвертий з представлених законопроектів запроваджує реальну допомогу молодим батькам. При народженні першої дитини одноразова виплата становитиме 50 тис. грн, другої – 100 тис. грн, третьої і наступних  – 150 тис. грн.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Підсумки ста днів роботи Верховної Ради

  Василь Чорний

  Альма-матер Сухомлинського та творчі скарби кафедри журналістики

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: