• Головна
 • Новини
 • 773 кандидати подали свої заяви на 100 вакансій в Офісі Генерального прокурора

05.02.2020, 20:28

773 кандидати подали свої заяви на 100 вакансій в Офісі Генерального прокурора

Станом на 4 лютого 773 кандидати подали свої заяви на 100 вакантних посад в Офісі Генерального прокурора. Про це повідомив Генеральний прокурор Руслан Рябошапка під час засідання Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності.

Про це повідоми в Офісі Генерального прокурора

Він зазначив, що підготовка пакету документів непроста і займає багато часу, особливо заповнення декларації на сайті НАЗК. Тому прийом документів було продовжено до 9 лютого і кількість кандидатів очікувано збільшиться. Руслан Рябошапка підкреслив, що у команді Офісу чекають людей «не з системи», професійних та чесних юристів, нові обличчя, які прагнуть зробити власний внесок у якісне перетворення органів кримінальної юстиції.

Процес добору кандидатів є аналогічним до атестації прокурорів Генеральної прокуратури України для переходу в Офіс Генерального прокурора. Він включає тест на знання законодавства, тестування на загальні здібності і співбесіду (виконання практичного завдання та перевірку на доброчесність). «Ми плануємо, що добір закінчиться протягом березня, після чого успішні кандидати матимуть можливість пройти стажування і з травня почати роботу в Офісі Генерального прокурора», - повідомив Руслан Рябошапка.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: