• Головна
 • Новини
 • 70% усіх випадків кору в Європі припадає на Україну - ВООЗ

14.05.2019, 17:11

70% усіх випадків кору в Європі припадає на Україну - ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров'я створить оперативний центр з надання допомоги країнам Європи, які найбільше постраждали від кору.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

"За останні 14 місяців в 47 із 53 країн європейського регіону ВООЗ було зареєстровано загалом більше ніж 100 тисяч випадків кору і більше ніж 90 випадків смерті, пов'язаних з цим захворюванням. ВООЗ вирішила створити оперативний центр з надання допомоги країнам, які постраждали найбільше", - йдеться в публікації.

Як повідомляється, ВООЗ допомагатиме країнам домагатися підвищення охоплення імунізацією і стримувати подальше поширення захворювання.

Повідомляється, що тільки в перші два місяці 2019 року було зареєстровано 34 300 випадків зараження кором в 42 країнах регіону, 13 з цих випадків мали летальний кінець.

"Всі випадки смертності від кору припадають на три країни - Албанію, Румунію та Україну. На Україну припадає понад 70 відсотків усіх заражень кором у регіоні, виявлених в перші місяці 2019 року", - йдеться у статті.

Як повідомлялося, станом на 8 травня з початку 2019 року в Україні на кір захворіли 47 383 осіб - 22 220 дорослих і 25 163 дитини. Від ускладнень кору померли 16 осіб.

Всього з початку спалаху на кір захворіли понад 100 тис. осіб, 37 з яких померли.

Кір - вкрай заразна тяжка хвороба вірусного походження, яка поширюється через безпосередній контакт і повітрям. Вона є однією з основних причин смерті дітей молодшого віку. Їй можна запобігти, використовуючи дві дози вакцини.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Сім'я і здоров'я

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: