• Головна
 • Новини
 • 60% українців виступають проти відкриття ринку землі, 46% не хочуть співпраці з МВФ - соцопитування

14.04.2020, 23:08

60% українців виступають проти відкриття ринку землі, 46% не хочуть співпраці з МВФ - соцопитування

26% українців підтримують голосування Верховної Ради за закон про продаж землі, 60% - не підтримують. 32% опитаних вважають, що краще продовжити співпрацю з МВФ, 46% виступають проти співробітництва.

Про це свідчать результати соцдослідження "Оцінка успішності влади і реакція суспільства на епідемію коронавірусу і політичні події в країні", проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), пише Цензор.НЕТ.

"Якби всеукраїнський референдум щодо продажу землі сільськогосподарського призначення проходив у найближчий тиждень, 26% тих, хто взяв би учать у голосуванні, проголосували б за продаж землі; 74% - проти продажу землі", - сказано на сайті КМІС.

32% опитаних вважають, що зараз Україні краще співпрацювати з Міжнародним валютним фондом (МВФ), отримуючи нові кредити; 46% дотримуються іншої думки і вважають, що зараз краще не співпрацювати з МВФ і не отримувати нових кредитів.

Опитування проводилося CATI-методом (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Під час опитування було проведено 2000 інтерв'ю у всіх підконтрольних уряду регіонах України. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше). Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: