• Головна
 • Новини
 • 400 подій на 11 локаціях: Львівський книжковий ярмарок у цифрах

10.09.2021, 17:10

400 подій на 11 локаціях: Львівський книжковий ярмарок у цифрах

Львівський книжковий ярмарок — грандіозна подія вересня, на яку увесь рік чекають і видавці, й автори, і, звісно, книгомани. І хоч пандемія 2020 внесла свої правки і Книжковий ярмарок було скасовано, 15-19 вересня 2021 року він повертається зі ще більшим розмахом, передає пресслужба Львівської міськради.

Програма Книжкового ярмарку налічує понад 400 подій, і всі відбудуться наживо. 11 локацій у центрі Львова, 146 виставкових стендів у Палаці мистецтв, 150 торгових яток на подвір'ї Палацу Потоцьких та проспекті Свободи. А ще понад 200 учасників з усієї України. На Ярмарку будуть презентовані Вінниця, Дніпро, Житомир, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Львів, Мукачево, Одеса, Рівне, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Біла Церква, Ужгород, Полтава, Суми та Чернівці.

Уперше за історію існування Книжкового ярмарку участь у ньому братимуть такі видавництва:

- «Віхола» (Київ). У фокусі — нон-фікшн для дорослих, тексти українських авторів, від психології, підприємництва, лайфстайлу до науково-популярної літератури.

- «Чорна гора» (Київ). Видавництво заснували Денис Казанцев та Марина Воротинцева. Вони мають на меті сформувати бібліотеку книг, написаних сучасниками для сучасників, та зафіксувати ключові події новітньої української історії.

- «Смакі» (Дніпро). Видавництво створене у 2020 р. Валентиною та Денисом Смаковськими, які хотіли поширювати інформацію про природні пологи серед майбутніх батьків і перинатальних фахівців. Після народження дочки подружжя вирішило продовжити книговидання темою вихованням дітей.

- IST Publishing — незалежне мале видавництво, що спеціалізується на книжках про сучасну культуру та українське мистецтво з подальшим перекладом іноземними мовами. Заснували Катерина Носко, Анастасія Леонова та Борис Філоненко.

- Bookraine — молоде та сміливе видавництво, яке відкриває українську літературу всьому світові. Спеціалізується на художній літературі, нон-фікшн, ілюстраційних та мистецьких творах, а також нестандартній літературі, яка не належить до жодних відомих світові жанрів.

- IPIO (Київ) — видавництво мотиваційних книг Іцхака Пінтосевича, підприємця й популярного бізнес-тренера. Основна тематика книг: ділова література, інтернет-маркетинг, тайм-менеджмент, оригінальні щоденники, здоровий спосіб життя.

Крім новачків, Львівський книжковий ярмарок залюбки приймає «старожилів» заходу. Це відомі українські видавництва, які постійно беруть участь у Ярмарку та є фаворитами серед читачів: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Фоліо», «Мистецтво», «Свічадо», «Світло і тінь». Дякуємо за ваш вклад у розвиток книговидавництва та якісний продукт.

Запрошуємо приєднатися до Львівського книжкового ярмарку офлайн у Львові! Живе спілкування з улюбленими авторами, цікаві презентації нових видань та якісне поповнення ваших книжкових полиць гарантовано.

Придбати квитки можна буде на вході в день події, а також онлайн за посиланням.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: