• Головна
 • Новини
 • 33-річна буковинка, у якої був коронавірус, померла не від нього, - медики

18.03.2020, 15:51

33-річна буковинка, у якої був коронавірус, померла не від нього, - медики

Коронавірус не є причиною смерті 33-річної буковинки. Летальний випадок стався від симптоматики, яка не притаманна інфекційному захворюванню COVID-19, вважають медики.

Про це повідомила Чернівецька ОДА. 

Жінка, що померла 16 березня у інфекційному відділенні обласної лікарні, мала складну патологію нервової та ендокринної системи, а також ураження легень, однак без легеневої недостатності. Про це повідомила заступниця головного лікаря з лікувальної роботи Чернівецької обласної клінічної лікарні Ольга Снігуряк.

Водночас уже після її смерті надійшли результати аналізів, котрі підтвердили у покійної коронавірус.

– Причина смерті – судомний синдром на тлі набряку головного мозку і, не виключено, крововиливу у головний мозок. Пацієнтку доставили до нашого відділення, бо вона мала трохи підвищену температуру, а її чоловік нещодавно повернувся із Італії. Вважаємо, що коронавірус у цій ситуації є супутньою патологією, до летальних наслідків призвів не він, – пояснила Ольга Снігуряк.

Як розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак, чоловік покійної перехворів удома у легкій формі, до медиків не звертався. У нього взято аналізи на COVID-19. Чоловік почувається добре та перебуває у самоізоляції.

Загалом буковинка, яка померла, контактувала із 5 особами. Серед них є такі, що мають ознаки вірусного захворювання, вони госпіталізовані.

Додамо, станом на 07:00 18 березня на території України зафіксовано 14 випадків захворювання на коронавірус COVID-19 у трьох областях та м. Києві, а саме: Чернівецька – 10 (1 померла), м. Київ – 2, Київська – 1 та Житомирська – 1 (померла), - дані ДСНС України.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: