Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації уклав договір на капітальний ремонт частини дороги Східниця – Верхнє Синьовидне. Реконструкцію виконуватиме ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл», сума контракту становить 156,9 млн грн.
Про це стало відомо з порталу закупівель Prozorro, - пишуть "Наші гроші. Львів".
Згідно з договором, підрядник проведе капітальний ремонт дороги загальною протяжністю 4,9 км від Східниці в напрямку Тустані. Таким чином вартість ремонту одного кілометру становить 32 млн грн. Варто зазначити, що у квітні «Онур» отримав замовлення на капітальний ремонт дороги Львів – Меденичі, де реконструкція одного кілометра в середньому обходилась у 24 млн грн.
Технічним завданням передбачено, що окрім заміни дорожного полотна фірма облаштує кювети та водозбірні труби, відремонтує два мости, нанесе нову розмітку та встановить дорожні знаки. За договірною ціною, витрати компанії на зарплати працівникам складатимуть 9,2 млн грн (5,8% від суми закупівлі), а прибуток – 1,8 млн грн (1,1% відповідно).
Окрім переможця участь у торгах взяло лише ТОВ «Автомагістраль-Південь» із пропозицією на 188 тис. грн дорожчою.
ТОВ «Онур конструкціон інтернешнл» зареєстроване у Києві, а його бенефіціарами є громадяни Туреччини: Онур та Ісхан Четінджевіз (99,77%) та львів’янин Олег Фаріон (0,23%). З початку 2018 року фірма отримала понад 200 держзамовлень на 10,5 млрд грн, серед них 152 контракти у Львівській області загальною вартістю 4,5 млрд грн.
Фото - Львівська ОДА
За темою
- Від сьогодні у Львові обмежать рух транспорту на частині вул. Листопадового Чину
08.09.2022, 10:24
- На Закарпатті відновили 12-метровий міст
23.12.2021, 15:59
- Дорожники розпочали асфальтувати міст у Крушельниці
20.08.2021, 14:44
- Зеленський розповів, коли завершиться «Велике будівництво»
20.05.2021, 17:09
- На дороги Волині Уряд додатково виділив понад 109 млн грн
27.04.2021, 14:04
Обговорення
Економіка
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні