• Головна
 • Новини
 • 27 та 28 лютого у Львові відбудеться засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики

26.02.2020, 16:23

27 та 28 лютого у Львові відбудеться засідання Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики

27 та 28 лютого цього року у Львові відбудеться виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Про це повідомили в Комітеті.

Зокрема, народні депутати України разом з представниками органів влади, профспілок Львівщини 27 лютого о 10.00 у кабінеті 307 Львівської ОДА (вул. Винниченка, 18, 3 поверх) обговорять новий трудовий Кодекс та систему пенсійного забезпечення. Обговорення пройде в рамках круглого столу на тему: «Виклики соціальної політики в Україні: пенсійне забезпечення – актуальність впровадження накопичувального страхування».

Того ж дня о 15.00 у Львівському будинку вчених відбудеться дискусія про проблеми профспілкового руху в Україні.

27 лютого о 12:30 відбудеться прес-брифінг «Новий трудовий Кодекс України та яка система пенсійного забезпечення вигідна для нашої країни». Місце проведення - прес-зона Львівської ОДА, 2 поверх.

Спікери: Галина Третьякова, народний депутат України, голова Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів; Михайло Цимбалюк, народний депутат України, перший заступник Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів; Наталія Королевська, народний депутат України, заступниця Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів; та народні депутати України.

Акредитація ЗМІ за номером телефону – 097-78-86-655.

Фото: одне із засідань Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. На знімку (зліва направо): член комітету Анатолій Остапенко, перший заступник голови комітету Михайло Цимбалюк, голова комітету Галина Третьякова, заступник голови комітету Вадим Струневич/Голос України

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: