• Головна
 • Новини
 • 21 вересня у Чернівцях відкриють школи, дитячі садки та інші навчальні заклади

19.09.2020, 11:45

21 вересня у Чернівцях відкриють школи, дитячі садки та інші навчальні заклади

Вже з понеділка, 21 вересня, у Чернівцях відкриють школи, дитячі садки й інші навчальні заклади. Це відбудеться внаслідок переходу міста з червоної до помаранчевої карантинної зони.

Про це повідомив 24 канал.

Зокрема, про те, що з 21 вересня наймолодші мешканці Чернівців підуть у навчальні заклади, розповів секретар міської ради Василь Продан.

"З понеділка наші діти підуть до шкіл і садочків. Дав доручення управлінню освіти організувати всі необхідні заходи для повноцінного початку навчального процесу", – розповів секретар Чернівецької міськради.

Він підкреслив, що особливої уваги слід приділити харчуванню дітей і дотриманню всіх протиепідемічних норм. Повернення до навчання він назвав "спільною перемогою всього місцевого самоврядування й усієї громади".

Водночас у Чернівецькій міській раді розповіли, що вже створили робочу групу, яка й займеться перевіркою закладів освіти. Її мають завершити до 24 вересня.

Нагадаємо, у березні 2020 року діти з Чернівців, як і на решті території країни, пішли на карантин і перейшли на дистанційне навчання. Воно тривало аж до завершення навчального року 2019 – 2020.

З 1 вересня чернівецькі школярі повернулися до звичного навчання, а наймолодші діти пішли в садочки. Та це тривало недовго, адже Чернівці потрапили до червоної карантинної зони, а дітей знову відправили додому.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Де вони взяли ці маєтки?

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: