• Головна
 • Новини
 • 20 світлин, що відтворюють події Майдану, - акція біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні у Львові

21.11.2020, 17:06

20 світлин, що відтворюють події Майдану, - акція біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні у Львові

Сьогодні, 21 листопада, Львівщина разом з усією Україною, відзначає День Гідності та Свободи. Згадують тих, хто у час революційних подій 2013-2014 років, продемонстрував силу духу українського суспільства.  Зокрема, захід вшанування провели біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні, що знаходиться у Львові. Його відкрили торік у серпні. Це перший такий Меморіал в Україні.

Про це повідомили у Львівській ОДА. 

В межах заходу презентували фотовиставку львівських та київських фотографів. 20 світлин відтворюють події Майдану. На світлинах «оживають» барикади, згоріла техніка, польова кухня. Також це люди, які не побоялись і в той час стали на захист європейського руху країни, кожен у власний спосіб. Всі вони - символи Революції Гідності.

Участь у презентації фотовиставки взяли заступники голови Львівської ОДА Іван Собко та Юрій Холод.

«Для кожної людини гідність і свобода – це ті цінності, за які варто боротися від початку свого життя до його завершення. Ми – львів’яни, українці завжди були на сторожі цих понять. В часи Помаранчевої Революції, Революції Гідності, і надалі, ми завжди будемо на сторожі цих найвищих цінностей. Для нас сьогоднішнє свято  - це перш за все пам'ять про тих людей, які віддали найцінніше - своє життя. Віддали заради нас з вами, заради того, щоб ми могли жити на своїй українській землі, говорити українською мовою, співати українських пісень і примножувати все наше українське. Слава Україні! Героям Слава», - зазначив Іван Собко.

Долучились до заходу і діти з естрадного відділу Центру творчості дітей та юнацтва Галичини. Малеча розповідала віршики про Україну, а також про власне розуміння гідності та свободи.

«Гідність – це повага до самого себе. А свобода – це коли ти  не боїшся щось сказати чи зробити »

«Моя Україна встала з коліна, вона подолає всі стіни. І стане країною серед країн, відродиться під час руїн», - лунало з дитячих вуст.

Окрім виступу, малеча разом з присутніми, а це представники влади, громадськості, учасники Революції Гідності, випустила у небо синьо-жовті кульки, як символ пам’яті, а також віри та надії у щасливе майбутнє держави.

Додамо, що виставка, присвячена подіям Євромайдану, експонуватиметься у Львівській ОДА.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: