На Донбасі загальна кількість зафіксованих порушень режиму припинення вогню досягала 5,5 тисяч за увесь минулий тиждень (з 20 по 26 серпня 2018 р.).
Про це ввечері 28 серпня заявив на прес-брифінгу у Донецьку перший заступник глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг, коментуючи ситуацію на лінії зіткнення, пише "Укрінформ".
«Якщо порівнювати кількість зафіксованих порушень режиму припинення вогню за минулий тиждень з даними позаминулого тижня, ми зафіксували невелике зниження - приблизно на 10%. Проте загальна кількість зафіксованих порушень режиму припинення вогню досягала 5,5 тис. за увесь минулий тиждень», - сказав Хуг.
При цьому він додав, що, якщо порівнювати минулий тиждень з позаминулим, то спостерігачі ОБСЄ зафіксували в 3,5 рази збільшення кількості застосування озброєння, яке має бути відведене, - танки, міномети, артилерія.
«Безперервні бойові дії призводять до ще більших жертв серед цивільного населення - як загиблим, так і пораненим. Крім того, через безперервні бойові дії ми є свідками руйнувань об'єктів інфраструктури і житлових будинків. Безперервні бойові дії ускладнюють і проведення ремонтно-відновлювальних робіт», - констатував Хуг.
Він підкреслив, що всі проблемні питання й потреби цивільного населення потрібно виводити і ставити на перший план.
«І ми наполегливо закликаємо сторони використовувати всі можливості, щоб потреби й інтереси цивільного населення були поставлені на перше місце», - резюмував Хуг.
Фото ілюстративне
За темою
- Бойовики розмістили гаубиці в порушення ліній відведення, - ОБСЄ
01.01.2022, 12:08
- Польща прийняла головування в ОБСЄ
01.01.2022, 09:20
- Українська делегація розповіла деталі чергового засідання ТКГ
28.10.2021, 12:07
- Місія ОБСЄ призупинила моніторинг на сході України - Reuters
17.10.2021, 19:59
- Бойовики розміщують на Донбасі танки і «Гради» – ОБСЄ
17.07.2021, 15:53
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми