07.05.2018, 07:04

З понеділка в Україні трохи похолоднішає

7 травня синоптики прогнозують дощі з грозами по всій Україні, крім Харківської, Донецької, Луганської та Закарпатської областей.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

На заході опади у вигляді дощу з грозами, стовпчик термометра вдень покаже +16... + 18 градусів. На сході України сонячна погода, температура вдень +25... + 27 градусів. У центральних регіонах опади у вигляді дощу і грози, температура повітря від +22 до +25 градусів.

У північних областях денна температура складе +22... + 24 градуси. А на півдні опади прогнозуються при денній температурі до +27 градусів.

У Києві в цей день також дощі з грозами, вдень стовпчики термометра покажуть 21-23 градуси тепла.

В свою чергу, в ДСНС повідомили про сильний вітер та грози в чотирьох областях України. За їхньою інформацією у Сумській, Полтавській, Харківській і Дніпропетровській областях очікуються грози, місцями град і шквали 19-24 метрів за секунду.

Фото Укргідрометцентр

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: