Естонія скасувала плату в автобусах майже у всіх регіонах.
Як повідомляє "Еспресо" із посиланням на DW, у 11 з 15 регіонів з початку липня пасажири можуть безкоштовно користуватися автобусами.
За словами міністра економіки і інфраструктури Естонії Кадрі Сімсон, влада країни хоче зупинити відтік сільського населення в міста і внести вклад у захист навколишнього середовища. У Талліні розраховують, що безкоштовні автобуси можуть знизити частоту використання легкових автомобілів громадянами.
У 2017 році парламент Естонії поставив за мету до 2030 року утримувати витрати традиційних видів палива на рівні 2012 року.
"Тобто ми повинні знайти можливості переконати людей використовувати більш екологічні види пересування", - сказала Сімсон агентству AFP.
У Талліні громадський транспорт став безкоштовним ще в 2013 році - але тільки для жителів міста. Бургомістр Тааві Аас вважає програму успішною, незважаючи на зростання кількості автомобілів за останні роки.
За опитуваннями, близько половини пасажирів стали використовувати громадський транспорт частіше з тих пір, як він став безкоштовним.
На відміну від Таллінна, громадським транспортом в 11 естонських повітах можуть користуватися всі, незалежно від місця реєстрації, включаючи туристів.
Цей проект фінансується з державного бюджету.
Фото ілюстративне
За темою
- Парламент Естонії обрав нового президента
31.08.2021, 21:40
- Алар Каріс став новим президентом Естонії
31.08.2021, 17:44
- В Естонії російську мову назвали «безперспективною»
31.01.2021, 13:03
- Працедавці Естонії оскаржать у суді рішення про депортацію 12 українців
14.08.2020, 12:55
- Wizz Air скасував рейси з України до Естонії через день після поновлення
03.08.2020, 13:11
Обговорення
Світ
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми