Здорова та гарна шкіра – це результат внутрішнього та зовнішнього лікування. На цьому наголошує лікар-дерматолог Львівської міської косметологічної лікарні Ярина Яремчук.
Лікар зазначає, якщо у людини з'являється висип, то спершу треба йти до лікаря-дерматолога та правильно харчуватися.
«Шкіра чиста, коли в людини немає внутрішніх захворювань. В такому разі ми просто робимо профілактичні косметологічні процедури.
Якщо є проблемна шкіра або підліткове висипання, то звертаємося до фахівців, аби виявити причину», - пояснила Ярина Яремчук.
Серед методів, до яких вдаються дівчата, аби побороти висипання, є так звана чистка. Втім, її без попередньої консультації із фахівцем робити не рекомендують.
«Чистка – це не лікування, а один із комплексів, який впливає назагал на лікування шкіри. Це перший з основних факторів, який потрібен, але без лікування зовнішнього і внутрішнього жодна читка сама по собі не допоможе», - наголосила лікар.
Ярина Яремчук зауважила, що якщо шкіра не проблемна, то чистку необхідно робити раз на місяць, а то й рідше.
- Читай також: Продукти для шкіри: що - їмо, а що – викидаємо
За словами лікаря, велике значення для стану шкір має те, чи є у людини проблеми шлунково-кишкового тракту або внутрішніх органів. Крім того, в жодному разі не слід забувати, що вигляд та здоров’я шкіри обличчя залежить від того, чим людина харчується.
Фото – Мирослав Пархомик
За темою
Обговорення
Сім'я і здоров'я
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми