01.07.2018, 18:05

Висока вода дошкуляє країні

У п'ятьох областях України через негоду підтоплені та пошкоджені житлові будинки та об'єкти інфраструктури.

Унаслідок погіршення погодних умов сталося підтоплення та пошкодження житлових будинків і об'єктів соцсфери в 5 областях України, повідомляють у Державній службі з надзвичайних ситуацій.

Це Дніпропетровська, Львівська, Івано-Франківська, Чернігівська та Луганська області.

У восьми районах Івано-Франківської області підтоплені 190 приватних житлових будинків, 1324 присадибних ділянки, пошкоджені 8 автомобільних мостів і 1 пішохідний, зруйновані 5 автомобільних доріг місцевого значення. Відео доступне тут.

У чотирьох районах на Львівщині підтоплені 60 присадибних ділянок, 25 житлових будинків і 6 підвалів житлових будинків. Пошкоджені дві дороги місцевого значення.

На Буковині негода зруйнувала міст, заблокувавши в лісі півсотні грибників. Це сталося в Лаурському лісництві поблизу села Красноїльськ Сторожинецького району. Через руйнування кілька десятків грибників зі своїми автомобілями не змогли дістатися домівок, повідомляє «Сторожинець.інфо». Як її евакуйовували із місця події доступне відео.

 

Фото джерело

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: