Згідно з новими Державними будівельними нормами велосипедні доріжки стануть обов'язковими.
Відповідно до норм проектування велосипедних доріжок і смуг під час нового будівництва та реконструкції доріг буде обов'язковим, повідомляє прес-служба Мністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, пише Дзеркало тижня.
Згідно з новим ДБН, які набудуть чинності з 1 вересня, велосипедні доріжки та велосипедні смуги слід влаштовувати на територіях житлових і промислових районів, комунально-складських зон, на магістральних вулицях безперервного і регульованого руху, вулицях місцевого значення, селищних та сільських дорогах, що забезпечують під'їзд велосипедистів до житлових, громадських будинків, промислових підприємств, об'єктів масового відвідування, відкритих автостоянок і гаражів.
У залежності від категорій вулиць і доріг визначаються відповідні форми організації велосипедного руху в населених пунктах.
За даними Асоціації велосипедистів Києва, у 2017 року дві третини (66%) велосипедистів у Києві рухалися тротуарами, порушуючи правила, і лише 34% по дорозі.
Фото джерело
За темою
- «Шахтар» підписав 17-річного вихованця «Карпат»
22.01.2019, 12:58
- "Я не можу собі уявити, як іноземці у Львові їздять тими маршрутками"
19.12.2018, 15:21
- Вісім львівських храмів відзначають празник Покрови
12.10.2018, 15:50
- Літня жінка розстріляла з вікна пару, що цілувалася
13.09.2018, 09:38
- Рабство у Львівській правничій гімназії?
07.09.2018, 08:38
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні