Україна отримала право на приєднання до однієї з основних ініціатив ЄС у сфері спорту – Європейського тижня спорту під егідою Європейської Комісії та увійшла до переліку країн, які організовуватимуть заходи з його нагоди.
Оскільки Європейський тиждень спорту є однією з ключових подій у сфері європейської інтеграції України у галузях фізичної культури та спорту і має на меті популяризацію спорту та фізичної активності по всій Європі, Міністерство молоді та спорту України прийняло рішення розширити формат і терміни його святкування в Україні. Воно почнеться зі святкування Дня фізичної культури і спорту 8 вересня і триватиме до 30 вересня.
Чотири основні теми, на яких фокусується Європейський тиждень спорту: фізична активність у навчальних закладах, на робочому місці, на відкритих майданчиках, у спортивних клубах і фітнес-центрах. У 2017 році у святкуванні Європейського тижня спорту взяли участь 12 мільйонів людей у 32 країнах.
Фото: джерело
За темою
- Кабаєл знову викликав Усика на бій, опублікувавши відео з конем
08.06.2026, 18:15
- Марта Костюк завершила виступ на Ролан Гаррос, зупинившись за крок до фіналу
05.06.2026, 13:19
- Ярослава Магучіх тріумфально розпочала літній сезон, вигравши етап Діамантової ліги
01.06.2026, 13:05
- Українки переписують історію Ролан Гаррос: Світоліна, Костюк і Стародубцева зіграють за 1/8 фіналу
29.05.2026, 13:15
- Верховен оголосив про завершення кар’єри після поразки нокаутом від Усика
27.05.2026, 21:22
Обговорення
Спорт
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні