30.10.2018, 15:54

Ужгород запрошує на фестиваль молодого вина

Ужгород запрошує урочисто відкрити першу бочку молодого вина на фестивалі «Закарпатське божоле», що відбудеться 15 – 18 листопада.

Як повідомило “Турінформ Закарпаття”, свято молодого вина в Ужгороді традиційно розпочнеться у 3-й четвер листопада. Саме у четвер 15 листопада буде відкрита перша бочка вина на розі вулиць Волошина та Корзо. О 20.00 за традицією це зробить міський голова Ужгорода.

Офіційно відкриття фестивалю відбудеться у суботу о 13.00.

Традиційно фестиваль молодого вина в Ужгороді відбудеться у старовинній винниці, у підвалах історико-культурного центру «Совинне гніздо».

Кожен гість фестивалю матиме змогу придбати бокал з логотипом «Закарпатське божоле».

За словами організаторів, цього разу бокал не буде обмінюватись на літр вина.

А ще на фестивалі гості хочуть бачити та смакувати не лише молоде вино, але й витримане. Тому, виноробам дозволено представити його.

Також у суботу, 17 листопада, о 15.00 відбудеться винний аукціон найкращих колекційних сортів вина. То ж колекціонери та поціновувачі вина матимуть змогу поповнити власні колекції.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Ракоці, амбар та винний льох “Совинне гніздо – Богольвар”. Дата: 15 – 18 листопада 2018 року. Організатор: Спілка приватних виноградарів та виноробів Закарпаття.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: