14.04.2018, 00:00

Уряд може підняти пенсії в цьому році

В уряді здійснюватимуть додаткові заходи для можливості підняття пенсій

Уряд запропонує підвищити пенсії, якщо надходження до Пенсійного фонду продовжуватимуть збільшуватися.

Про це розповів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в інтерв’ю "Укрінформу".

"У 2018-му році ми плануємо здійснити додаткові заходи щодо збільшення розмірів пенсій в Україні", – пояснив Розенко.

За його словами, у першому кварталі 2018 року до Пенсійного фонду надійшло майже на 2 мільярди більше, ніж планувалося.

"І, якщо така тенденція збережеться, ми вийдемо з новими ініціативами щодо підвищення пенсій у 2018 році", – заявив віце-прем’єр-міністр.

Крім того, Розенко зазначив, що в цьому році планується перерахувати пенсії військовим пенсіонерам, та запевнив, що до 1 травня "всі пенсіонери повинні отримати свої підвищені виплати в повному обсязі".

Як відомо, 3 жовтня 2017 року Верховна Рада ухвалила урядовий проект закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо підвищення пенсій".

Документ, зокрема, передбачає проведення осучаснення пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: