03.07.2018, 10:46

Українські військові деокупували селище на Донбасі

Штаб операції Об'єднаних сил (ООС) підтвердив повернення контролю над селищем Золоте-4 в Луганській області.

У звільненні населеного пункту від бойовиків російсько-окупаційних сил брали участь військовослужбовці окремої механізованої бригади Збройних сил України та роти глибинної розвідки з резерву Об'єднаних сил.

"Військовослужбовці окремої механізованої бригади зі складу Об'єднаних сил на напрямку Попасна-Первомайське … у взаємодії із ротою глибинної розвідки зі складу резерву Об'єднаних сил удосконалили та розвинули займане тактичне положення… Для населення Золотого-4 скеровується гуманітарна та соціальна допомога, розпочато вирішення індивідуальних запитів мешканців", - йдеться у повідомленні прес-центру штабу ООС на сторінці в Facebook, пише Дзеркало тижня.

На зайнятих рубежах українські військові облаштували нові опорні пункти та елементи бойового порядку. Згодом вони утворять повноцінну смугу забезпечення.

Крім того, бійці ЗСУ взяли під контроль дороги, що унеможливлює пересування ними диверсійно-розвідувальних груп окупаційних військ та переміщення контрабанди.

Про повернення Золотого-4 під контроль українських військових у неділю, 1 липня, повідомив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

За його словами, втрат серед бійців ОС і мирного населення не було, деокупація селища у "сірій зоні" не суперечить Мінським домовленостям.

Фото джерело

 • ,
 • ,
 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

  Мирослав Дністрянський

  Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

  Мирослав Дністрянський

  Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: