• Головна
 • Новини
 • Українська біржа вирішила діяти всупереч ідеї та навздогін усьому російському

28.05.2018, 15:31

Українська біржа вирішила діяти всупереч ідеї та навздогін усьому російському

Українська біржа продовжить використовувати програмне забезпечення Московської біржі, не зважаючи на її внесення у санкційний список Ради Національної безпеки і оборони (РНБО).

Про це повідомили у прес-службі біржі.

Українська біржа та торговці цінними паперами, які є членами біржі, аргументують своє ідейне рішення тим, що до них не можливо застосувати закон Про санкції. Компанія стверджує, що це неможливо оскільки вони не є іноземними юридичними особами чи юридичними особами, які перебувають під контролем іноземної юридичної особи та не зазначені в Додатку 2 до рішення РНБО.

"Припинення використання програмного забезпечення Українська біржа призвело б до спричинення шкоди учасникам біржових торгів та їх клієнтам, серед яких значна кількість фізичних осіб (не суб’єктів господарювання), а також іноземних інвесторів (не українських суб’єктів господарювання) тому поширення санкції на українських суб’єктів господарювання суперечить принципам законності, відповідності мети та ефективності", – йдеться у повідомленні.

Раніше найбільшу біржу в Росії – Московську біржу ММВБ-РТС і її програмне забезпечення внесли в оновлений український список санкцій терміном на три роки.

Після цього індекс цін на акції на торгах Української біржі 24 травня знизився на 102,66 пункти (- 5,82%) – до 1 662,67 пунктів. Крім того, індекс цін фондової біржі ПФТС також знизився – на 15,44 пунктів (- 3,31%) – до 450,76 пунктів.

У 2016 році Московська біржа вийшла з капіталу українських бірж, проте представники регулятора – Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України – висловлюють побоювання, що ПО українських майданчиків як і раніше залежить від Московської біржі.

 

Фото НВ

 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: