Олександр Антонюк


03.10.2018, 10:58

Україно-угорське протистояння

Наші проблемні стосунки з Угорщиною слід розділити на дві частини

Наші проблемні стосунки з Угорщиною слід розділити на дві частини:

 1. Це фактичне порушення офіційним Будапештом Законодавства України на території України.
  2. Намагання українських громадян отримати паспорт країни ЄС, для отримання тих преференцій, якими користуються європейці. Вихід з ситуації насправді є комплексним:
  - Якщо на рівні дипломатичних інструментів все зрозуміло, де до речі, я б не став відкидати варіанту, коли нам доведеться тимчасово призупинити в двосторонньому форматі роботу дипустанов. Хоча обмовлюсь, це найрадикальніший і найгірший розвиток подій, який точно не буде корисним а ні Україні, а ні Угорщині. Проте все може бути, бо ми, як суверена держава зобов'язані реагувати на порушення наших правил, а отже шанувати наші Закони.
  - Внутрішня політика щодо Закарпаття має містити в собі гуманітарну, економічну, мілітарну та соціальну складову, яка забезпечить внутрішню міграцію, а відповідно природна асиміляція населення зведе до мінімуму будь які ризики сепаратистських настроїв.

"Масова реклама Ситника" на станціях київського метрополітену:
На моє переконання - це все ж таки особиста, тобто "приватна" ініціатива Артема Ситника (директора НАБУ). Принаймі я не чув за жодну аргументовану реакцію з боку "героя", що на рекламному зображенні. Ба навіть більше, сам рекламний постер має ознаки порушення ЗУ про рекламу, але розміщення в метрополітені явно було "санкціонованим". Подібний сюжет в такій масовій кількості навряд чи міг з'явитись без наслідків, та ще стільки часу "тішити" киян і гостей столиці, якщо б від самого Артема Ситника не було згоди на використання його власного зображення. Чомусь думаю, - він розбирається в законодавстві... В будь якому випадку, рекламна кампанія, хоч і недобросовісна, але вочевидь досягнула своєї мети..., і я навіть здогадуюсь якої саме.

Фото з відкритих джерел

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: