Олександр Антонюк


03.10.2018, 10:58

Україно-угорське протистояння

Наші проблемні стосунки з Угорщиною слід розділити на дві частини

Наші проблемні стосунки з Угорщиною слід розділити на дві частини:

 1. Це фактичне порушення офіційним Будапештом Законодавства України на території України.
  2. Намагання українських громадян отримати паспорт країни ЄС, для отримання тих преференцій, якими користуються європейці. Вихід з ситуації насправді є комплексним:
  - Якщо на рівні дипломатичних інструментів все зрозуміло, де до речі, я б не став відкидати варіанту, коли нам доведеться тимчасово призупинити в двосторонньому форматі роботу дипустанов. Хоча обмовлюсь, це найрадикальніший і найгірший розвиток подій, який точно не буде корисним а ні Україні, а ні Угорщині. Проте все може бути, бо ми, як суверена держава зобов'язані реагувати на порушення наших правил, а отже шанувати наші Закони.
  - Внутрішня політика щодо Закарпаття має містити в собі гуманітарну, економічну, мілітарну та соціальну складову, яка забезпечить внутрішню міграцію, а відповідно природна асиміляція населення зведе до мінімуму будь які ризики сепаратистських настроїв.

"Масова реклама Ситника" на станціях київського метрополітену:
На моє переконання - це все ж таки особиста, тобто "приватна" ініціатива Артема Ситника (директора НАБУ). Принаймі я не чув за жодну аргументовану реакцію з боку "героя", що на рекламному зображенні. Ба навіть більше, сам рекламний постер має ознаки порушення ЗУ про рекламу, але розміщення в метрополітені явно було "санкціонованим". Подібний сюжет в такій масовій кількості навряд чи міг з'явитись без наслідків, та ще стільки часу "тішити" киян і гостей столиці, якщо б від самого Артема Ситника не було згоди на використання його власного зображення. Чомусь думаю, - він розбирається в законодавстві... В будь якому випадку, рекламна кампанія, хоч і недобросовісна, але вочевидь досягнула своєї мети..., і я навіть здогадуюсь якої саме.

Фото з відкритих джерел

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Мирослав Дністрянський

  Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

  Іван Стецькович

  Якби здав всі аналізи на стадіоні, не мали би проблем ні він, ні ми

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: