• Головна
  • Новини
  • Україна може запропонувати 29 росіян в обмін на полонених моряків

29.11.2018, 18:01

Україна може запропонувати 29 росіян в обмін на полонених моряків

У місцях позбавлення волі на території України перебувають 29 росіян, яких можна обміняти на захоплених у Керченській протоці українських моряків.

З пропозицією обміну українських моряків на затриманих росіян необхідно виходити у мінському або нормандському форматах, заявив у коментарі 24tv.ua співголова громадянської ініціативи Права Справа Дмитро Снєгирьов.

– Я хотів би нагадати, що на момент великого обміну – мається на увазі обмін, який відбувся рік тому – цих росіян не віддали. Тому зараз їх можна обміняти на українських моряків, – вважає він.

Нагадаємо, суд окупантів у Сімферополі заарештував 24 захоплених військових моряків    України.

25 листопада сталася агресія Росії у Керченській протоці. Російські катери відкрили вогонь по кораблях ВМС України. Внаслідок атаки було захоплено три кораблі. 

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: