Пол Манафорт офіційно заробив в Україні $14 млн - прокурори.
Колишній голова виборчого штабу Дональда Трампа та екс-політтехнолог Партії регіонів Пол Манафорт офіційно задекларував $14 млн, зароблених в Україні з 2010 по 2014 рік, згідно з документами обвинувачення.
Як передає Голос Америки, під час роботи на уряд Віктора Януковича та його політичну силу він оприлюднив дохід у $504 тис. в 2010 році, $3,1 – в 2011, $5,4 – в 2012, $1,9 – в 2013 та близько $3 млн – в 2014.
За словами його бухгалтера Філіпа Айліффа, Манафорт приховував закордонні рахунки. В офісі спецпрокурора Роберта Мюллера підрахували, що Пол Манафорт відкрив понад 30 банківських рахунків в трьох зарубіжних країнах, щоб "отримувати і приховувати" свій дохід, отриманий на посаді політичного консультанта в Україні,
Нагадаємо, що за даними американського слідства, колишній лобіст Партії регіонів Пол Манафорт заробив більш ніж $60 млн як політичний консультант в Україні.
Полу Манафорту пред'явили звинувачення у відмиванні грошей, які він отримав за роботу на Партію регіонів в Україні. Його також звинувачують в тому, що він не зареєструвався як іноземний агент, хоча займався лобіюванням інтересів в США прокремлівського уряду України часів колишнього президента Віктора Януковича. Пізніше йому також висунули звинувачення у втручанні в справи свідків.
Фото: EPA
За темою
- Віткофф і Кушнер вперше планують відвідати Київ для переговорів про припинення війни – FT
29.07.2026, 20:16
- Адміністрація Трампа планує розтягнути на три роки $400 млн допомоги Україні – Reuters
28.07.2026, 10:16
- Польща запропонувала виробляти ракети для Patriot для України на своїй території
24.07.2026, 22:59
- Рубіо заявив, що для завершення війни в Україні потрібні «нові ідеї»
23.07.2026, 12:40
- США заявили про удари по військових об'єктах Ірану та зупинку нафтового танкера
16.07.2026, 09:58
Світ
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні